ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ!

 

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΛΑΖΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ – Σ.Τ.Υ.Α.

ΣΙΛΑΙΔΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ   ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ   ΝΑΥΤΙΚΟΥ – Σ.Μ.Υ.Ν.

ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ   ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ – Σ.Μ.Υ.Ν.

ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΒΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΟΝΟΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΑΙΣΗ ΟΛΓΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΦΑΛΙΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ          

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                        

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ                

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΙΣΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΕΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΚΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΝΤΑΡΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ    

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΕΡΛΙΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ    

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΛΕΞΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΜΑΛΛΑΝΕΖΟ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ          

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ        

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΟΡΤΕΝΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΝΑΝΤΙΦ ΝΑΝΤΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΛΕΙΒΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ  

          

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΤΡΙΓΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ                          

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΓΚΑΤΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ  

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΑΛΗΜΠΑΜΠΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ                    

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΖΑΝΗ ΑΝΝΑ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ